Wszystkie sprawy prowadzimy do końca

Wiemy, że trudno bywa czasem spłacić dług jednorazowo, ale to bardzo dobry moment na rozpoczęcie spłaty w dogodnych ratach.

Jednorazowa wpłata całej kwoty zobowiązania opłaca się najbardziej bo zamyka postępowanie definitywnie i ten temat mamy już załatwiony, a co ważne bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo można zaoszczędzić dlatego, że w przypadku zeskanowania kodu QR znajdującego się w lewym rogu wezwania do zapłaty otrzymujemy rabat uzależniony, którego wysokość uzależniona jest od kwoty zobowiązania. Jeżeli płatność została dokonana za pośrednictwem kodu QR rabat został automatycznie naliczony zgodnie z informacją zawartą powyżej kodu, a opłata prowizji za tą transakcję została pokryta przez Nas.

 Spłata w ratach.

W przypadku braku możliwości jednorazowej spłaty całości zobowiązania, istnieje możliwość rozłożenia części lub całości długu na dogodne raty. W tym celu należy wypełnić deklarację rozwiązania ratalnego i przesłać na adres wskazany na rozwiązaniu ratalnym. To bardzo wygodna forma ratalna, gdyż to dłużnik sam określa wysokość rat oraz w pewnym, uzależnionym od kwoty, zakresie również ilość kolejnych rat. W przypadku gdy jest potrzeba rozłożenia zadłużenia na większą ilość rat należy skontaktować się z Konsultantem i ustalić jak proces spłaty w czasie ma dokładnie wyglądać.

 Cyberwindykacja w sieci

Wszystkie sprawy prowadzone automatycznie są do końca, co oznacza, że systematycznie i w zgodny z normami społecznymi sposób narzędzia cyberwindykacji umożliwiają permanentne przypominanie Dłużnikowi jego zobowiązaniu, a co za tym idzie informacja dociera za pośrednictwem sieci w najmniej oczekiwanych momentach serfowania po Internecie, tym samym Dłużnik spłaca swoje zobowiązanie i taka sytuacja powoduje zaprzestanie dalszych działań cyberwindykacyjnych.

 Facebook, Google, Whats’up

Użytkownicy Facebook’a, Google czy Whats’upa wiedzą, że mogą otrzymywać powiadomienia i reklamy od swoich dostawców usług, wiedzą także o tym, że dostawcy tych usług zbierają o nich w legalny sposób niektóre dane, a te zostają użyte przez agregaty logiczne do przesyłania kontekstowanych treści, rozwój technologii umożliwia dostosowanie treści do aktualnych „potrzeb” użytkownika, implementowana jest potrzeba spłaty zobowiązania wobec wierzyciela i umożliwienie zaspokojenia tej potrzeby.

 Nasz Cyber TEAM

Nasz zespół Cyberwindykacji umożliwi Państwu spłatę zobowiązania na dogodnych warunkach, a sztuczna inteligencja dostosuje propozycję specjalnie dla Państwa już na etapie wezwania do zapłaty, proponując rabat w zamian za skorzystanie z kanału cyber płatności kodem QR, a w rozwiązaniu ratalnym możecie Państwo znaleźć alternatywną propozycję lżejszego sposobu spłaty w ratach, ale bez rabatu za jednorazową spłatę i dlatego podkreślamy, iż jednorazowa spłata długu opłaca się najbardziej..